Card 1c Card 1d Card 1h Card 1s Card 2c Card 2d Card 2h Card 2s Card 3c Card 3d Card 3h Card 3s Card 4c Card 4d Card 4h Card 4s Card 5c Card 5d Card 5h Card 5s Card 6c Card 6d Card 6h Card 6s Card 7c Card 7d Card 7h Card 7s Card 8c Card 8d Card 8h Card 8s Card 9c Card 9d Card 9h Card 9s Card 10c Card 10d Card 10h Card 10s Card 11c Card 11d Card 11h Card 11s Card 12c Card 12d Card 12h Card 12s Card 13c Card 13d Card 13h Card 13s
Sveikiname! Jūs laimėjote!
Žaidimo rezultatai
Laikas:232:324
Liko kortų:12312
Laiko premija:1234
Bendras rezultatas:3424
Jūsų statistika
Geriausias rezultatas:3432Data:YYYY-MM-DD
Laimėta žaidimų:32Vidutinis rezultatas:321232
Žaista žaidimų:62Vidutinis rezultatas:321233
Laimėjimų procentais:23%
Pamėkite mus Facebook’e!
 

Žaisti dar kartą
Jūsų statistika
Pasirinkite rezultatų skaičiavimą
 Taškų negauta
 Standartinis taškų skaičiavimas be laiko
Standartinis taškų skaičiavimas pagal laiką
 „Vegas“ taškai
Viena rūšis
 Dvi rūšys
 Keturios rūšys
Pagrindinė statistika
Žaista žaidimų:
Laimėta žaidimų:
Laimėjimų procentais:
Daugiausiai laimėta iš eilės:
Daugiausiai pralaimėta iš eilės:
Dabartinis rezultatas:
Rezultatų statistika
Geriausias rezultatas:
Data:
Vidutinis laimėto žaidimo rezultatas:
Bendras rezultatų vidurkis:
Laikas ir ėjimai
Bendras žaistas laikas (sekundėmis):
Vidutinis laimėto žaidimo laikas (sekundėmis):
Bendras ėjimų skaičius:
Vidutinis laimėto žaidimo ėjimų skaičius:
Vidutinis laimėto žaidimo ėjimų per valandą skaičius:
Nustatyti iš naujo
 
Uždaryti
Informacija

Pamėkite mus Facebook’e! Visada galite ten įrašyti klausimą.

 

Svarbūs spartieji klavišai

Įjungti viso ekrano režimą:F11 (palaiko dauguma naršyklių)
Anuliuoti ėjimą:Ctrl+Z
Dalinti kortas dar kartą:F2
Uždaryti dialogo langas:Esc

Apie FreeCell

Angliškai žaidimo pavadinimas FreeCell kildinimas iš keturių laisvų langelių viršutiniame kairiajame žaidimo lentos kampe, kuriuose galima laikinai laikyti kortas. Žaidimą išrado Paul Alfille kaip senesnio žaidimo versijos patobulinimą. 1978 m. P. Alfille taip pat sukūrė pirmąjį FreeCell Solitaire vaizdo žaidimą. Nors FreeCell buvo prieinama ankstesnėje Windows versijoje, tačiau FreeCell išpopuliarėjo su Windows 95. Šioje versijoje yra 32 000 skirtingų kortų derinių. 1994 m. buvo bandyta išspręsti visus 32 000 kortų derinius. Projektas truko beveik metus ir paaiškėjo kad tik vienas iš kortų derinių buvo neišsprendžiamas. Nuo tada FreeCell išgarsėjo tuo, kad atsitiktinai sumaišius kortas, žaidimas beveik neabejotinai yra išsprendžiamas.

Kaip žaidžiama?

Kaip ir daugelyje kitų pasjansų žaidimų, žaidimas prasideda turint sumaišytų kortų kaladę ir žaidėjas turi sudėlioti kiekvienos rūšies kortas nuo tūzų iki karalių atskirai. Kortos dedamos į pagrindines krūveles viršutiniame dešiniajame žaidimo lentos kampe, pradedant nuo tūzų. Tai yra, kortą galima įdėti į pagrindinę krūvelę tik tuo atveju, jei ten jau yra tos pačios rūšies korta su mažesniu skaičiumi. Jei nėra laisvų kortų, kurias būtų galima dėti į pagrindinę krūvelę, žaidėjas turi perkelti kortas ant žaidimo lentos, kad būtų galima gauti daugiau kortų su mažesniais skaičiais.

Paprastai žaidėjas vienu metu gali perkelti tik vieną kortą – kitaip nei kituose pasjansų žaidimuose, kuriuose žaidėjas gali pakelti visą krūvą kortų ir perkelti ją į kitą vietą. Jei žaidėjas nori perkelti daugiau nei vieną kortą į naują vietą, būtina naudoti laisvus langelius, kurie yra viršutiniame kairiajame žaidimo lentos kampe. Žaidimas automatiškai apskaičiuoja, kiek kortų žaidėjas gali perkelti pagal turimų laisvų langelių skaičių, nes kortų perkėlimas po vieną gali būti varginantis. Bet kurią kortą galima įdėti į laisvą langelį. Be to, bet kurią kortą galima įdėti į tuščią stulpelį. Tačiau korta gali būti dedama ant kitos kortos tik tuo atveju, jei antrosios kortos skaičius yra vienu didesnis, o kortos spalva – priešinga.

Pasjansas FreeCell neturi konkrečios balų schemos. Žaidimo eiga priklauso nuo žaidimo lentoje likusių kortų skaičius (kuo mažiau jų lieka, tuo geriau). Tačiau tai nėra svarbu, kai žaidėjai lygina savo rezultatus. Svarbus rezultatas – tai laimėtų žaidimų procentas, vidutinis žaidimo išsprendimo laikas arba ilgiausia pergalių serija.

Pateikiame keletą patarimų efektyvesniam žaidimui. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite kortą, kad perkeltumėte ją į laisvą langelį. Jei laisvų langelių nėra arba korta jau yra laisvame langelyje, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėjus kortą, ji perkeliama į pagrindinę krūvelę (jei įmanoma). Žaidime nenaudingo kortelės yra automatiškai perkeliamos į pagrindines krūveles.

Kontaktai

Galite siųsti mums el. laišką adresu info@solitaire-pasjansas.eu. Visi klausimai, skundai, padėka ar komentarai yra laukiami.

Šį žaidimą sukūrė Simiade kompanija. Štai kaip galite susisiekti su mumis:

Simiade
Adam Narkiewicz
Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
Lenkija
+48 728235409
contact@simiade.com
https://simiade.com/

Uždaryti